Online Diyet

FormDoyum’la Adana Online Diyet Sistemi

Online diyet nasıl uygulanır:

Mail, telefon (whatsapp, facebook, sms) yoluyla online diyet sistemimizi gerçekleştirebiliyoruz. Böylelikle anlık ulaşım sağlandığı için farklı şehirlerde hatta farklı ülkelerde olsanız bile rahatlıkla diyetinizi yapabiliyorsunuz.

Online diyet için neler gerekli

Öncelikle online diyet için bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Sizi  tanıyabilmemiz için hazırlanmış olan formu doldurmanız gerekmektedir. Bu form da kişisel bilgileriniz, beslenme alışkanlıklarınız, sağlık problemleriniz, tahlilleriniz ile ilgili sorular mevcuttur. Formu doldurulup, verilecek olan hesap numarasına gerekli ücret yatırıldıktan sonra bize dönüş yaptığınızda sizle telefon yoluyla irtibata geçeceğiz. Sonrasında mail veya telefon yoluyla sizle haftalık görüşmelerimizi yaparak ilerliyoruz.

Online diyet ne kadar sürüyor

Paketlerimiz aylık olarak değerlendirilir. Ne kadar süre devam edeceğimiz tamamiyle kişiyle ve bizim kararımızla belirlenir.

Online diyette kilo takibi ve diyet listesi takibi nasıl olacaktır?

Sizin evde var olan tartınızla ölçüm yapıp ölçüm sonucunun resmini yollamanız gerekmektedir. Haftada 1 gün aynı saatte, aynı fiziksel şartlarda ( mümkünse aç karnına, tuvalet ihtiyacı giderildikten sonra ve aynı kıyafetlerle) ölçüm yapmanız gerekmektedir. O anki kilonuza göre yeni listeniz düzenlenip size gönderilecektir.

Herkes online diyet yapabilir mi?

Hayır çünkü online diyete uygun kişilerle uygulayabiliyoruz. Bu da ancak karşılıklı görüşmelerle belirlenir ve size iletilir. Çünkü her zaman için önceliğimiz yüz yüze görüşme sağlamaya çalışmaktır. Bazı kişilerse motivasyonu bu şekilde daha iyi sağladığı için online diyet sistemiyle başarı sağlamakta sıkıntı yaşayabiliyorlar. Bu nedenle önceliğimiz sizin moral ve motivasyonunuz olduğu için sizin için hangisi en uygunsa onu öneriyoruz.

Adana Online Diyet Sistemi ile bizimle görüşmeden de online diyet formunu doldurup gördererek sizin için diyet programı hazırlamaktayız.

 

Online Diyet Formu

Online diyet formunu indirmek için yukarıda ki belgeye tıklayıp indirilen excel  dosyasını doldurup tekrar info@formdoyum.com‘a atıp sizin için en iyi diyeti analiz edelim.