IMG_9024

Uzman Diyetisyen Serap Cavlak

Serap Cavlak Kimdir? 1987 yılında Adana’da doğdum. Orta öğretim ve liseyi adana da tamamladıktan sonra 2006 yılında Başken Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümüne %100 burslu olarak girdim ve 2010 yılında 4. Olarak mezun oldum. 2010-2012 yılları arasında Adana Başkent Hastanesinde , 2012-2013 yılları arasında  Avrupa Hospital  Adana Hastanesinde 2013-2015 yılları arasında  Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezinde ; yetişkin-çocuk poliklinikleri , klinik(yataklı hasta) servis, yoğun bakım, diyaliz ünitesi, mutfak-yemekhane bölümlerinde  görev aldım. Oğlumun doğumundan sonra 1 yıl ara verdiğim mesleğime 2016 yılında Beslenme Dünyası’nda çalışmaya başlayarak geri döndüm. Burada 1 yıl çalıştıktan sonra 2017 yılının kasım ayında kurmuş olduğum Formdoyum Beslenme ve Diyet danışmanlığında hizmet vermeye başladım.

Aynı zamanda 2010-2014 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı, Beslenme Bilim Dalı’nda bitki  çayları üzerine yürüttüğüm kapsamlı bir tezle yüksek lisansımı tamamlayarak uzman unvanımı aldım.

Eşim ve oğlumla birlikte Adana’da hayatımı sürdürüyorum.

 

Katıldığım Kurslar

  • İstanbul Medipol Üniversitesi – metabolik bariatrik cerrahide beslenme yaklaşımı ve bariatrik cerrahi diyetisyenliği kursu.
  • Acıbadem Üniversitesi yeme bozuklukları diyetisyenliği kursu.
  • Başkent Üniversitesi fiziksel aktivite, beslenme ve sağlık kongresi

Aç Kalarak Değil Doya Doya Bir Diyet İçin Formdoyum.

Sertifikalar

instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Benimle 7/24 İletişime Geçebilirsiniz